Duok bent vieną %!

“Duok bent vieną!”

 

Remdamiesi šiuo šūkiu mes, Lietuvos skautų sąjungos nariai, kreipiamės į Jus ir siūlome prisidėti prie mūsų vykdomos veiklos deklaruojant pajamas už 2018 metus.

Ar žinojote, kad 2 proc. paramą galima dalinti keliems gavėjams? Tad jeigu vis dar dvejojate, kuriai organizacijai / asmeniui paskirti savo paramą, tai ne bėda!

Deklaruodami savo pajamas už 2018 m. skirkite Lietuvos skautų sąjungai bent 1 proc. dydžio paramą. Jūsų indėlis suteiks galimybę paįvairinti sueigų, žygių, stovyklų programas bei užtikrins tai, kad skautas, grįžęs namo, spindinčiomis akimis ir su plačia šypsena veide dalinsis savo patyrimais ir įspūdžiais!

 

Ar žinojote, kad vieno asmens skirti 2 % nuo vidutinio darbo užmokesčio mums atitinka 15 kg grikių arba sočią vakarienę visam tuntui?

 

Iki kada reikia deklaruoti? Pajamų deklaravimo laikotarpis kovo 20 d. – gegužės 1 d.

 

Kaip  deklaruoti? Pasinaudokite e.VMI programėle (išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams) arba Elektronine deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt

 

Mūsų rekvizitai: 

Lietuvos skautų sąjunga

Įmonės kodas: 190748749

Norėdami Lietuvos skautų sąjungai skirti pajamų mokesčio dalį ilgesniam nei 1 metų laikotarpiui, prašymo 5 laukelyje reikia įrašyti kalendorinius metus, už kuriuos nuo gautų pajamų sumokėto pajamų mokesčio dalį prašoma pradėti pervesti, o E5 laukelyje − paskutinius kalendorinius metus, už kuriuos nuo gautų pajamų mokesčio dalį prašoma pervesti.

 

AČIŪ!

Lietuvos skautų sąjunga